Nový eshop - cválame vpred novým výzvam

Kategórie
 
 
 
 
 

Nový eshop - cválame vpred novým výzvam

Aké možnosti vám prinesie nový eshop ? Rýchlosť, prehľadnosť a omnoho viac..

Vítame vás v našom dlho očakávanom novom eshope, ktorý veríme, že vám prinesie komfortné nakupovanie plné zábavy a zážitkov. Jednoduchosť a prehľadnosť nášho nového eshopu, vám pomôže sa rýchlo zorientovať a prinesie pohodlné nakupovanie.

Aké novinky sme si pre vás pripravili v našom novom eshope ? Poďme si ich predstaviť.

Okrem neustáleho rozširovania nášho sortimentu sme si pre vás pripravili aj jedinečnú kategóriu Unique, kde nájdete sortiment jedinečných produktov. Čím sú jedinečné ? Ide len o jeden originálny kus, ktorý nie je vo väčšom množstve dostupný skladom. Pokiaľ chcete doplnok, ktorý máte len vy, ste na správnom mieste.

Novinkou je taktiež nový spôsob doručenia zásielky prostredníctvom Zásielkovne SK, ktorá má najširšiu sieť výdajných miest na Slovensku.  Svoju objednávku si môžete vyzdvihnúť na vami vybranom výdajnom mieste a kedykoľvek vám to vyhovuje. Trasu balíčka môžete sledovať a o doručení do výdajného miesta ste upozornený bezplatnou sms správou s kódom, ktorý stačí predložiť pri vyzdvihnutí. Samozrejmosťou je taktiež úhrada objednávky platobnou kartou alebo v hotovosti, priamo vo výdajnom mieste. A to nie je všetko! Chystáte sa odcestovať a nevyhovuje vám termín vyzdvihnutia ? Žiaden problém, zásielku môžete mať odloženú na výdajnom mieste po dobu 21 dni. Doručenie prostrednítvom Zásielkovne stojí 2,50€.

Pokiaľ preferujete doručenie pred dvere vášho domova, máme pre vás komfortné doručenie kuriérom DHL. V deň doručenia budete informovaný sms správou o čase dodania objednávky a v prípade dobierky môžete platiť kuriérovi v hotovosti alebo kartou. Pri objednávkach nad 100€   je doručenie kuriérom ZDARMA.

Náš nový eshop v porovnaní s predošlým vám okrem vyššie uvedených noviniek prináša prehľadnejšie, väčšie obrázky produktov, ktoré si môžete zväčšiť.  Blog, kde vám pravidelne budeme prinášat inšpirácie, návody a uvádzať naše novinky.

Neprehliadnite taktiež našu sekciu  Zľavy, kde nájdete zvýhodnenú cenovú ponuku na vybraný sortiment, ktorú budeme pravidelne každý mesiac aktualizovať.    

Máte kamennú predajňu? Je možné si prísť vyzdvihnúť zásielku osobne ? Všetky odpovede na tieto otázky ,nájdete v našej novej sekcii Pýtate sa, kde nájdete odpovede na najčastejšie otázky. 

V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu, všetky potrebné informácie nájdete v sekcii Veľkoobchod, kde nájdete informácie o podmienkach aktivácie veľkoobchodného prístupu do nášho eshopu.

 

Veríme, že chvíle strávené v našom novom eshope vám prinesú kopec inšpirácie a oddychu, ku ktorým sa  radi kedykoľvek vrátite.

Vaša,

Canea Creativ

 

 

 

 

 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia