Veľkoobchod

Kategórie
 
 
 
 
 

Podmienky aktivácie veľkoobchodného prístupu

Milí naši obchodní partneri,

máte záujem nakupovať nami ponúkaný tovar veľkoobchodne? Radi s vami nadviažeme spoluprácu!

Chcete si aktivovať veľkoobchodný účet a nakupovať náš sortiment za veľkoobchodné ceny ?

Je to jednoduché, stačí ak splníte nasledujúce podmienky:

1. Zaregistrujete sa v našom eshope www.caneacreative.sk , kde vyplníte fakturačné údaje firmy, na ktorú chcete nakupovať náš sortiment veľkoobchodne.

2. Hlavnou podmienkou pre sprístupnenie veľkoobchodného prístupu je zaslanie kópie živnostenského listu alebo výpisu z obchodného registra (scan, fotografia mobilom, nie výpis stiahnutý z internetu)  na email caneaslovakia@gmail.com   

Vaša žiadosť o veľkoobchodný prístup do nášho eshopu, bude  posúdená na základe oblasti Vášho podnikania. Veľkoobchodný nákup bude sprístupnený zákazníkom, ktorý sa venujú cieľovej oblasti.

O schválení Vašej žiadosti o aktiváciu veľkoobchodného účtu vás budeme informovať emailom.

Dôležité informácie o veľkoobchodnom prístupe :

1)  Minimálna celková suma  veľkoobchodnej objednávky je 50€ , pri nižšej sume bude Vaša objednávka stornovaná.

2) Pokiaľ máte záujem o väčší počet kusov tovaru ako je uvedené množtvo v eshope, kontaktuje nás na caneacreativ@gmail.com alebo uveďte vami požadované množstvo do poznámky v pokladni. Následne po preverení daného stavu Vás budeme kontaktovať.

3)  Veľkoobchodný predaj tovaru prostredníctvom eshopu www.caneacreative.sk  zastrešuje veľkoobchod Mário Žiak- CANEA.SK , ktorý je platcom DPH.

 

Vážený obchodný partner, veľmi si vážime Váš záujem nakupovať náš sortiment a tešíme sa na budúcu spoluprácu. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovat, sme tu pre Vás.

 

 

 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia