Kto je Canea Creative ?

Kategórie
 
 
 
 
 

Kto je Canea Creative ?

Na počiatku bola jedna rodina s víziou, ktorá pretrváva už 27 rokov.

Firma Canea Creativ s.r.o. vznikla pod záštitou firmy CANEA.SK, ktorá predstavuje veľkoobchod  s dlhoročnou tradíciou, zaoberajúci sa predajom širokého sortimentu v oblasti floristiky a dekorácií.

Do portfólia produktov firmy patrí široký výber umelých kvetov a zelene, sušené exotické rastliny, plody, stuhy, obalový materiál, keramika, sklo,drevenéh, kovové, prútené výrobky, svadobné doplnky, vence, lampáše, až po sezónne dekorácie.

Veľkoobchod Canea.sk sa výhradne orientuje na nákup a predaj tovaru ďalším obchodným subjektom, ktorým slúži na spracovateľské a investičné účely.V dôsledku toho veľkoobchodný nákup prostredníctvom tohto eshopu zastrešuje firma Mário Žiak-CANEA.SK .

 Na základe veľkého záujmu o nákup sortimentu značky CANEA sme sa rozhodli vytvoriť spoločnosť CANEA CREATIV s.r.o. v spolupráci s firmou Canea Creative s.r.o., ktoré prostredníctvom tohto internetového obchodu predávajú sortiment maloodberateľom a konečným spotrebiteľom, a teda zastrešujú maloobchodný predaj.

Všetky tieto tri spoločnosti predstavujú  generácie jednej rodiny, ktorá si za dlhé roky  pôsobenia vybudovala  dobré meno a silné zázemie nielen vďaka individuálnemu prístupu k zákazníkom, ale aj vďaka širokej ponuke kvalitných produktov a flexibilite. Našim cieľom je flexibilne reagovať na potreby zákazníkov a vybudovať si dlhodobý priateľský obchodný vzťah založený na dôvere.

Veríme, že individuálnym prístupom, ktorý bol  u nás vždy uplatňovaný, si nájdeme cestu k vybudovaniu pevných vzťahov so zákazníkmi, ktoré budú založené predovšetkým na ich spokojnosti,dôvere a korektnom prístupe. V dôsledku rastúcich požiadaviek zo strany zákazníkov sa neustále snažíme nielen zvyšovať kvalitu ponúkaných produktov, ale aj rozširovať sortiment o  jedinečné produkty a uvádzať na trh novinky. Pravidelne Vám taktiež prinášame nové inšpirácie, kreatívne články a návody.

 

Veríme, že náš nový eshop Vám poskytne pohodlné a prehľadné nakupovanie, ktoré bude pre Vás radostným zážitkom a nájdete v ňom všetko čo hľadáte.

V prípade akýchkoľvek otázok nás nváhajte kontaktovať.

Sme tu pre Vás,

Vaša Canea Creative                                                     

                              

 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia