Blog

Kategórie
 
 
 
 
 
Vitajte vo svete inšpirácií a kreatívnych nápadov

Vitajte v našom kreatívnom blogu, kde vám sľubujeme vysokú dávku kreativity a kopec inšpirácie, ktorá zaručene podnieti vašu tvorivosť. Nájdete tu mnoho inšpirácií a noviniek zo sveta aranžérstva a floristiky. Okrem toho vám predstavíme naše novinky a predvedieme, ako ich môžete zakomponovať do aranžmánov a iných kompozícií.  Veríme, že náš blog bude pre vás oázou inšpirácie a múzou pre Vašu tvorivosť.  

Pokiaľ by vás čokoľvek zaujímalo, alebo by ste sa chceli s nami podeliť o vašu kreatívnu tvorbu, neváhajte a napíšte nám na caneacreative@gmail.com. 

Prajeme príjemné čítanie plné inšpirácií :)

 

 
 

Vianočný stromček. Najdominantnejší symbol Vianoc. Deti sa už niekoľko mesiacov tešia na jeho zdobenie. Je pri tom úžasná atmosféra.
 

Už sa blížia. Už sú pomaly za dverami. Ešte pár týždňov a začnú...
 

Zasnúbili ste sa v septembri, októbri či novembri? Veď prečo nie. No podľa dlhoročných zvyklostí by sa do roka a do dňa mala konať svadba.

 

Jesenné počasie sa ohlásilo o niečo ráznejšie, než sme boli zvyknutí, a preto nastal ten správny čas priniesť teplo do svojho domova v podobe exotických kúskov z najvzdialenejších miest sveta..

 

Väčšina ľudí si predstaví pod pojmom floristika miesto, kde Vám spravia kyticu alebo veniec. Je to však všetko, čo vám dnešná floristika ponúka? Zďaleka nie..

 

Vytvorte si originálny kúsok na dvere Vášho domova a okúzlite návštevu už od prvého momentu! 

 

Slnko, leto, horúčavy ... premýšlate aké dekorácie sa hodia do vášho domova v tomto období ? Máme pre Vás odpoveď.

 

Aj vy patríte k tým neskonalým romantičkám, ktoré si absolútne podmanil Vintage štýl ? Tak práve pre Vás tu máme jedinečné inšpirácie, ktoré Vás zaručene oslovia..

 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia